KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15271012
nr 1527 1012
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Barnet. Signerad och daterad à tergo -03. Olja på duk, 90x150 cm, oramad
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
måndag 13 mars 2023
kl 18:53:13
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson